• +90 850 885 19 73
    +90 212 518 52 57
  • Basket
  • Member Login
  • EUR


Logo

Hakkımızda

 

Mayak Tour 2005 yılında kurulmuş TURSAB (5163) üyesi A-Grubu bir seyahat acentasıdır.  Kuruluşundan bu zaman zarfı içerisine kadar sektörde yerini almış ve kendisini hep yenileyerek ve geliştirerek günümüze ulaştırmanın büyük onurunu taşımaktadır. Çalıştığı  ve hizmet verdiği  sektörde pazar payını artırmak ve müşteri memnuniyetini  en ön planda tutmak için  kalite politikasından ve müşteri memnuniyeti politikasından asla taviz verdi. Bu süreçte sektördeki rekabet gücünden etkilenmemek için kalitesini hep yüksek tutarak fiyat politikasını en cazip şekilde ayarlayarak her bütçeye göre hizmet etmekten bir an yorgunluk duymadı . Mayak Tour sektörel yatırımlarını her zaman misafirlerine daha yakından ulaşmak adına kullanmış ve teknolojik anlamda birçok yeniliklerle devam etmektedir.

Mayak Tour ayrıca Türkiye’ye gelen yabancı misafirlere konaklama,transfer ve tur hizmetleri de vermektedir. Bugüne kadar yüz binlerce misafire hizmet vermiştir ve %97 müşteri memnuniyeti sağlamanın haklı gururunu yaşamaktadır. Misafirleri için Mayak Tour, kaliteli hizmet anlayışıyla farklı seçenekler sunabilen, sorunlara hızlı çözüm üretebilen güçlü bir yapılanmayı ifade etmektedir.

 

Misyonumuz

 

 Turizm Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından izleyerek, şirketimizin başarısını ve hizmetlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek, Müşterilerimizin gereksinimlerini zaman-fiyat-kalite yönünden en uygun koşullarda karşılamak, hizmetlerimiz arttırarak şirketimizin karlılığını üst düzeye çıkarmak, dürüst ve güvenilir bir firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

 

 Vizyonumuz

 

Sektörümüzde sahip olduğumuz deneyim ve bilgi birikimini yansıtarak , hizmet ve kalite açısından  turizm sektörümüzde lider bir kuruluş olmaktır.

 

 Kalite Politikamız

 

Yıllardan beri birçok ulusal ve uluslararası organizasyona başarıyla imzasını atmış ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak Sektörde En Büyük Değil En Kaliteli Hizmet Felsefesini Benimsemiş ‘’SONUÇ GÜVEN VE MEMNUNİYET VERMELİ’’  Sloganıyla Çıktığımız Bu Yolda , Kendi Alanında Uzmanlaşmış Profesyonel Ekip İle Çalışmak Günümüz Teknoloji Standartlarında Alt Yapılaşmayı Oluşturarak Ve  Tedarikçilerimizin İsteklerini Karşılayabilmek Şartlarını Hedef Koymuş Ve  Bunları Bir Bütünde Toplayarak Müşteri MemnuniyetiniSağlamaktır.

   

Müşteri Memnuniyeti Politikamız

Mayak Tour Olarak Müşterilerimizin Öneri Ve Şikayetlerini Dinlemek , Önerilerini Kulak Ardı Etmeden Derhal Yerine Getirmeye Çalışmak. Şikayetlerini de Araştırıp Adil Objektif Bir Biçimde Bertaraf Etmektir.

 

Müşteri Memnuniyeti Kurallarımız

Müşterilerimizi öncelikle “Haklı” kabul edip, şikayet sebebini bu açıyla inceliyoruz.

Bize iletilen her konuyu araştırıp, süreçlerimizi geliştirme şansı buluyoruz.

Müşterilerimizin bizden kaliteli hizmet beklentisine uygun bir anlayışı benimsiyoruz.

Şirketimizin müşterilere doğrudan ya da dolaylı sunduğu ürün ya da hizmetler için güçlü, doğru, net ve devamlılık sağlayan müşteri-kurum ilişkisi oluşturmak istiyoruz.

Müşteri bilgilerinin gizliliğine özen gösteriyoruz.

Profesyonel kadromuzla ve profesyonel bir yaklaşımla müşterilerimizin taleplerine yönelik hizmet verilmesini benimsiyoruz.